ресторан готелю турист харьків

РестораН

Ресторан «Турист» відноситься до готельного комплексу «Турист» в Харкові. Розташований за адресою: просп. Московський, 144, біля станції метро «Палац Спорту» (колишня «Маршала Жукова»). Таке розташування робить дане підприємство найбільш доступним для жителів і гостей міста Харкова.
Ресторан знаходиться на першому поверсі готелю. Він складається з торгового залу на 48 місць і двох банкетних залів 12 місць та 14 місць. У холі ресторану розміщені туалетні кімнати і гардероб для прийому верхнього одягу.
Ресторану «Турист» за рівнем обслуговування і номенклатурі послуг, що надаються присвоєно 1 клас.
Адміністрація ресторану приділяє велику увагу естетичному оформленню залу. Були придбані декоративні рослини, картини, відео- аудіо апаратура. Сучасний дизайн залу, оригінальне освітлення, зручні меблі роблять залу по-домашньому затишним і привабливим. Ресторан працює з 7 до 24 годин.
Обслуговування відвідувачів відбувається по вільному або комплексному меню. Меню знаходяться в залі ресторану на столах. За комплексному меню харчуються відвідувачі, які проживають в готелі «Турист» (Харків) і купили талони у адміністратора. Вартість харчування становить – 90,00 грн.
Розрахунок за харчування по комплексному меню проводиться талонами. По вільному згідно меню, рахунку, виписаним офіціантом і касовим чеком.
На кухні працюють кухарі з великим досвідом роботи, які мають кваліфіковану підготовку. Різноманітне меню ресторану може задовольнити найвишуканіші запити клієнта.
Ресторан «Турист» приймає замовлення на обслуговування святкових подій, весіль, ювілеїв.
Для створення комфортного мікроклімату залу працює система кондиціонування повітря з автоматичною підтримкою оптимальних параметрів температури і вологості.
Музичне обслуговування ресторану різноманітно і розраховане на широке коло споживачів. Включає в себе виступ вокально-інструментальних ансамблів, солістів та використання звуковідеовоспроізводящей апаратури, комп’ютера, а також проводяться молодіжні дискотеки з використанням світломузики.

© 2020 Готель “Турист”, Харків. Офіційний сайт. Тел: +380 (057) 392-10-46 email: reservation@hotel-turist.kh.ua

ukrproftour3